Kaymakamımız TOPSAKALOĞLU, Mahalle Ziyaretlerine Devam Ediyor
 
Kaymakamımız Tuncay TOPSAKALOĞLU beraberinde İlçe Jandarma Komutanı Jand. Kd. Bçvş.Ömer Tarık KÖKDAL, İlçe Yazı işleri Müdür Vekili Tuncay ÜST, İlçe Milli Eğitim Müdürü Nurullah YAVİLİOĞLU, İlçe Tarım Müdürü Ümit KOÇ, İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Yavuz GÜLÜM ve İlçe Müftü Vekili Sefa ÖZCAN ile birlikte İlçemize bağlı mahallelerin bir kısmını ziyaret ederek incelemelerde bulundu ve okuma-yazma kurslarını ziyaret etti.
Kaymakamımız TOPSAKALOĞLU; kurslar hakkında Milli Eğitim Müdürü Nurullah YAVİLİOĞLU’ndan bilgi alarak okuma yazma kurslarına katılan vatandaşlarla bir süre sohbet etti.
TOPSAKALOĞLU; Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN ve Eşleri Emine ERDOĞAN Hanımefendi’nin himayelerinde başlatılan “Okuma Yazma Seferberliği” kapsamında ilçemiz mahallelerinde toplam 58 kursumuz açılmış olup 409 kadın 21 erkek olmak üzere toplam 430 kursiyerimiz eğitimine devam etmektedir. Kursların okuma yazma bilmeyen vatandaşlarımız için bir fırsat olduğunu ifade eden TOPSAKALOĞLU, okuma yazma kurslarına göstermiş oldukları ilgiden ve katılımlarından dolayı kursiyerlere teşekkür etti ve kursları aksatmadan devam etmeleri tavsiyesinde bulundu.
           Daha sonra Mahalle muhtarlıklarında yaptığı incelemelerde muhtarlardan mahallelerin genel durumu hakkında bilgiler alan TOPSAKALOĞLU, devletin tüm birimleri ile birlikte vatandaşlarımızın yanında olduklarını, bu tür ziyaretler ile vatandaşın sorunlarını yerinde gördüklerini ve çözümü konusunda da çaba sarf edeceğini söyledi.